Dekarz – Belgia – wymagany angielski lub niderlandzki

Kategoria ogłoszenia : Inne

Miasto : Warka
Dodał : Gość

Treść ogłoszenia

Jeśli masz doświadczenie w zawodzie dekarz, znasz język angielski i chcesz wyjechać za granicę to mam dla Ciebie świetną propozycję.

Praca w Belgi

Stanowisko: dekarz

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

- brak przeciwskazań do pracy na wysokościach

- dobra kondycja fizyczna

- prawo jazdy i własny samochód

- wykształcenie lub minimum kilkuletnie doświadczenie w renowacji dachów płaskich i skośnych

Zakres obowiązków:

- demontaż starych pokryć dachowych

- montaż nowych pokryć dachowych

- montaż kalenic i wykończeń, uszczelnienia

- przestrzeganie zasad bezpieczeństwa

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- stałą umowę po udanym okresie przejściowym

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS:

Teresa ☎️ +48 731 901 913 ofertypracy@klaverteam.com

Dominika + 48 570 901 033 job@klaverteam.com

Zapraszamy do zapoznania się z Naszymi ofertami na stronie www.klaverteam.com

Klaver Sp. z o.o., certyfikat (KRAZ 18450)