Instalator paneli słonecznych i technik HVAC – Belgia

Kategoria ogłoszenia : Inne

Miasto : Warka
Dodał : Gość

Treść ogłoszenia

Masz doświadczenie w montażu paneli słonecznych? Znasz język angielski lub holenderski? Zgłoś się do nas, mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę!!!

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego lub/i holenderskiego

- minimum roczne doświadczenie w montażu paneli słonecznych

- prawo jazdy kat. B

- samodzielność i sumienność

- komunikatywność i otwartość na kontakt z klientem

- dobra kondycja fizyczna

Zakres obowiązków:

- montaż mocowań paneli słonecznych

- instalowanie  paneli słonecznych i okablowania

Oferujemy:

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- atrakcyjne wynagrodzenie

- dodatki za dojazdy i odzież

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS:

Teresa ☎️ +48 731 901 913  ofertypracy@klaverteam.com

Kamila + 48 570 901 414 work@klaverteam.com

Izabela + 48 570 901 913 praca@klaverteam.com

Zapraszamy do zapoznania się z Naszymi ofertami na stronie www.klaverteam.com

Klaver Sp. z o.o., certyfikat (KRAZ 18450)